• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Antzuola

Hôtel de ville

Composition du Conseil Municipal

Envoyer Imprimer PDF

1. MAIRE:
PEDRO MARIA ITURBE GONZALEZ DE AUDIKANA

1. Adjoint au Maire,  Patxi Olabarria

2. Adjoint au Maire, Andoni Azkargorta

3. Adjoint au Maire, Mari Karmen Jauregi

E-mail: Cette adresse email est protégée contre les robots des www.peterheadfc.com spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir.

2. CORPORATION MUNICIPALE:

PEDRO MARIA ITURBE GONZALEZ DE AUDIKANA
PATXI OLABARRIA IRIZAR
ANDONI AZKARGORTA GEZALAGA
MARIA KARMEN JAUREGI GOYA GOYA GOYA GOYA
MARIA PAZ UGALDE MUJIKA
BASILIO ORMAZABAL GALARZA
MARIA DINA MUJIKA SANCHEZ
JOSEBA LEZETA ALBERDI
PILAR ETXANIZ KORTABARRIA
JOSE MARIA ITURBE LEZETA
FRANCISCO MORCILLO MORCILLO

3.COMMISSION DE GOUVERNEMENT:

PEDRO MARIA ITURBE GONZALEZ DE AUDIKANA
PATXI OLABARRIA IRIZAR
MARIA KARMEN JAUREGI GOYA

4. COMMISSIONS INFORMATIVES:

COMMISSION INFORMATIVE DES FINANCES ET DU PERSONNEL

Edukia: ogasuna, ondasuna, barne erregimena eta pertsonala.
Membres de la Commission:
Pedro Maria Iturbe Gonzalez de Audikana
Basilio Ormazabal Galarza
Techniciens: Ana Belen Hidalgo Corral eta Mikel Gotzon Larrea Zabalo
E-mail: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. eta Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir.

COMMISSION INFORMATIVE DE L’URBANISME ET DES SERVICES

Edukia: hirigintza, obrak eta zerbitzuak.
Membres de la Commission:
Pedro Maria Iturbe Gonzalez de Audikana
Joseba Lezeta Alberdi, EAJ-PNV
Dina Mujika Sanchez, EAJ-PNV
Jose Mari Iturbe, Aralar-Zutik-EB
Paco Morcillo, PSE-EE (PSOE)
Techniciens: Valentin Moñux Uribesalgo.
E-mail: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir.

COMMISSION INFORMATIVE DE LA CULTURE

Edukia: kultura
Membres de la Commission:
Patxi Olabarria
Basilio Ormazabal, EAJ-PNV.
Pilar Etxaniz, Aralar-Zutik-EB
Techniciens: Jone Larrañaga Igarza.
E-mail: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir.

COMMISSION INFORMATIVE DES SPORTS

Edukia: kirola
Membres de la Commission:
Andoni Azkargorta
Techniciens: Jone Larrañaga Igarza.
E-mail: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir.

COMMISSION INFORMATIVE DE L’ÉDUCATI0N

Edukia: hezkuntza
Membres de la Commission:
Mari Paz Ugalde
Techniciens: Jone Larrañaga Igarza.
E-mail: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir.

COMMISSION INFORMATIVE DE LA JEUNESSE

Edukia: gazteria
Membres de la Commission:
Andoni Azkargorta
Techniciens: Lierni Legorburu Ibarguren
E-mail: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir.

COMMISSION INFORMATIVE DE L’EUSKARA

Edukia: euskara.
Membres de la Commission:
Maria Paz Ugalde.
Techniciens: Lierni Legorburu Ibarguren.
E-mail: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir.

COMMISSION INFORMATIVE DE LA SANTÉ ET DU BIEN-ÊTRE SOCIAL

Edukia: osasuna, ongizatea, gizarte zerbitzuak, enplegua, berdintasuna eta integrazioa.
Membres de la Commission:
Mari Karmen Jauregi
Dina Mujika Sanchez, EAJ-PNV.
Pilar Etxaniz, Aralar-Zutik-EB.
Techniciens: Karmele Korta Mendiguren
E-mail: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir.

NEKAZARITZA ETA INGURUGIROA BATZORDE INFORMATZAILEA.

Edukia: nekazaritza, mendiak eta ingurugiroa.
Membres de la Commission:
Jose Mari Iturbe, Aralar-Zutik-EB
Mari Paz Ugalde
Dina Mujika Sanchez, EAJ-PNV
Techniciens: Marijo Garitano.
E-mail: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir.

a) Debagoieneko Mankomunitateko Gobernu Junta:
Titularra: Pedro Maria Iturbe Gonzalez de Audikana
Ordezkoa: Patxi Olabarria

b) Suradesa
Titularra: Pedro Maria Iturbe Gonzalez de Audikana
Ordezkoa: Jose Mari Iturbe, Aralar-Zutik-EB

d) Gipuzkoako Ur Kontsorzioa
Titularra: Pedro Maria Iturbe Gonzalez de Audikana
Ordezkoa: Jose Mari Iturbe, Aralar-Zutik-EB

e) Mizpirualde
Titularra: Mari Karmen Jauregi
Ordezkoa: Pilar Etxaniz, Aralar-Zutik-EB

f) Eskola Kontseilua
Titularra: Mari Paz Ugalde
Ordezkoa: Pedro Maria Iturbe Gonzalez de Audikana

g) Eudima
Titularra: Andoni Azkargorta
Ordezkoa: Patxi Olabarria

h) UEMA
Titularrak: Mari Paz Ugalde.
Patxi Olabarria.
Ordezkoa: Andoni Azkargorta.

i) EUDEL
Titularra: Pedro Maria Iturbe Gonzalez de Audikana
Ordezkoa: Patxi Olabarria

j) Mendi Nekazaritza
Titularra: Jose Mari Iturbe, Aralar-Zutik-EB
Ordezkoa: Mari Paz Ugalde

k) Bideberri mankomunitatea
Titularrak: Mari Karmen Jauregi
Dina Mujika, EAJ-PNV
Pilar Etxaniz, Aralar-Zutik-EB
Pedro Maria Iturbe
Ordezkoak: Basili Ormazabal, EAJ-PNV
Andoni Azkargorta
Mari Paz Ugalde
Jose Mari Iturbe, Aralar-Zutik-EB

 

Buletina jasotzeko

captcha
Hymne Antzuola
Bannière
Bannière
Bannière
Bannière
Bannière